Augustowska 13 i 15 z drona

Wnętrze Augustowska 13,15

Augustowska 13 i 15

11.10.2017

Przedsprzedaż – Osiedle Mazurskie 2

Miło nam poinformować, iż ruszamy z przedsprzedażą mieszkań – Osiedle Mazurskie II. Szczegóły w biurze sprzedaży. Zapraszamy.

Osiedle Mazurskie

System awaryjnego otwierania SOS

Miło nam poinformować iż jako pierwszy deweloper w Zielonej Górze PKM Zachód sp. z o.o. w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców wdrożyliśmy system SOS na naszych szlabanach. Szlabany parkingowe, automatyka bram oddzielają nam tereny prywatne od tych publicznych lecz skutecznie zabezpieczają wjazdy na tereny dla służb specjalnych jak karetki pogotowia gdzie ratują nasze życie, policję czy straż pożarną. Pojazdy uprzywilejowane mogą wjeżdżać na teren zamknięty bez posiadania pilota, wystarczy że włączą na na kilka sekund syrenę.

 

Etap IV – ruszyła sprzedaż

Rozpocz?li?my sprzeda? IV etapu. Przy Augustowskiej 9 powstaje kolejny budynek wielorodzinny, a w nim 20 lokali – w tym 5 kawalerek oraz mieszkania z przestronnymi 15m balkonami. http://www.osiedlemazurskie.pl/wybor-budynku.html

Osiedle Mazurskie Favicon

Współpraca z Leroy Merlin Sp. z o.o

Miło nam poinformować, iż z dniem 12 stycznia podpisaliśmy umowę w ramach współpracy z Leroy Merlin sp. z o.o. Nasi klienci będą mogli skorzystać z pomocy specjalistów przy projektowaniu i urządzaniu mieszkań oraz rabatów przy zakupach na cały asortyment sklepu.

(więcej…)

Certyfikat

Miło nam poinformować o przyznaniu nam certyfikatu „Firma Godna Zaufania”
Certyfikat Firma Godna Zaufania istnieje na polskim rynku od 2013 roku.

(więcej…)

Jesień na Osiedlu Mazurskim!

Jesień zawitała na Osiedle Mazurskie! Liście na naszych osiedlowych drzewach powoli zmieniają kolory – jest coraz więcej żółci, pomarańczy, czerwieni – Nasze Osiedle w takiej odsłonie prezentuje się na prawdę pięknie!  Zapraszamy wszystkich na jesienne spacery w okolice Osiedla Mazurskiego.

(więcej…)